WAKACYJNE SPOTKANIA Z JURASSIC LIBRARY

18.07.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Nasza JURASSIC LIBRARY niezmiennie cieszy się ogromnym powodzeniem.

W poniedziałek (11.07.2022 r.) odwiedziły nas przedszkolaki z Niepubliczne Przedszkole Bajkowa Kraina w Kobylcu gmina Łapanów. Była to około 60 osobowa grupa dzieci wraz z wychowawcami. Artur Dudzik w sposób bardzo przystępny wprowadził ich w zaginiony świat dinozaurów. Nie zabrakło też ciekawych pytań kierowanych do Artura przez dzieci.

W czwartek (14.07.22 r.) gościliśmy około 40 osobową grupę starszych dzieci z półkolonii Lubomir Wiśniowa. Oprócz zwiedzania wystawy dinozaurów i wysłuchania opowieści, przygotowanej przez Artura i Joannę Dudzik – mamę Artura, mieli oni okazję uczestniczyć w warsztatach z Robotem Photon, które przeprowadziła pani Dorota.

W piątek (15.07.22 r.) mieliśmy przyjemność gościć uczestników wraz z opiekunami z półkolonii z Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Raciechowicach. Było to prawie godzinne spotkanie, do którego dołączali nasi czytelnicy, odwiedzający w tym czasie naszą książnicę. I tutaj nie zabrakło ciekawych pytań.

Dziękujemy za ogrom wiedzy przekazanej przez Artura. Dziękujemy również Mamie Artura za poświęcony czas oraz przygotowanie wszystkich materiałów, z których my wszyscy możemy teraz korzystać. Arturowi gratulujemy wiedzy, życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania swojej pasji!