INFORMACJE PROSTO Z BIBLIOTEKI

25.11.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

W naszej bibliotece wiele się dzieje. Oto fragment tego, co przez ostatni czas miało miejsce w naszej bibliotecznej przestrzeni.

W tym tygodniu odwiedziło naszą bibliotekę kilka klas ze Szkoły Podstawowej Im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Kornatce oraz Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Dobczycach, aby dowiedzieć się, że POMAGANIE TO HISTORIA, KTÓRA TRWA…Dziękujemy Pawłowi i Monice Wojnarowskim za przeprowadzenie tak wartościowych spotkań w bibliotece. To była niezwykła wystawa!

W nasze progi zawitali studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Dobczycach, którzy pod okiem naszej Małgosi poznawali tajniki obsługi programu graficznego. To było owocne, trzecie spotkanie grupy z UTW.

W tym tygodniu cztery klasy z Zespółu Szkół im. ks. Józefa Tischnera w Dobczycach zapoznały się z krótką HISTORIĄ KINA ORAZ JĘZYKIEM FILMOWYM. Justyna przygotowała również ćwiczenie aktywizujące młodzież.

Na koniec dwie klasy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dobczycach przybyły na 15 MINUT DLA BIBLIOTEKI. To akcja, dzięki której uczniowie mogą poznać nasze biblioteczne zasady, a także usłyszeć o działaniach biblioteki. Na te krótkie pogadanki wychowawcy klas mogą umawiać się w bibliotece. A jeszcze wiele przed nami.

Zobaczcie tutaj: https://biblioteka.dobczyce.pl/kalendarz-wydarzen