Dołącz do Dyskusyjnego Klubu Książki!

02.06.2020 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Czy wiecie, że w tym roku na wniosek naszej biblioteki, został powołany Dyskusyjny Klub Książki? Spieszymy z fantastyczną informacją! Już niedługo będziemy mogli się spotkać!!!

Jak to działa?
– DKK jest dedykowany osobom 18+.
– W bibliotece lub na kulturalneespresso@gmail.com można zgłosić chęć uczestnictwa w projekcie.
– Po otrzymaniu informacji od koordynatorki, książkę odbieramy w bibliotece, zwracamy ją na spotkaniu lub po jej przeczytaniu (DKK zapewnia po 1 egzemplarzu dla każdego uczestnika).
– Spotkania odbywają się raz w miesiącu w piątki o godzinie 17:00.

– Na spotkaniu w Dyskusyjnym Klubie Książki uczestniczyć może od 3 do 12 osób.
– Spotykamy się przy kawie, dzielimy refleksjami, spędzamy miło czas.
– Jeśli nie udało Ci się przeczytać książki, bądź pozycja Cię zniechęciła, albo jest Twoim zdaniem nie do przyjęcia – przyjdź i podziel się wrażeniami. Dyskusyjny Klub Książki ma służyć przede wszystkim nam, czytelniczkom i czytelnikom. Zapewniamy miłą atmosferę.
– Raz do roku wybieramy 10 tytułów, które będziemy mogli wspólnie czytać.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia.
Koordynatorką Dyskusyjnego Klubu Książki w Dobczycach jest Justyna Szawara.