BIBLIOTEKA TO PRZESTRZEŃ DLA PASJONATÓW

23.08.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

17 sierpnia odbyło się spotkanie pod hasłem EKSPARYMENTY PAPI I NAMA. Poprowadziła je nasza zaprzyjaźniona czytelniczka i równocześnie członkini Rady Społecznej, działającej przy bibliotece, Natalia Maj. W bardzo bezpiecznych warunkach pokazała dzieciom naprawdę ciekawe, kolorowe doświadczenia, które mogli sami przetestować. Dziękujemy Ci Natalio.

19 sierpnia odbyło się BAJKOWE RYSOWANIE z Maciejem Sroką – uczniem klasy maturalnej, mieszkańcem naszej gminy. Z pomysłem zrealizowania warsztatów rysunku dla dzieci zwrócił się niedawno do naszej biblioteki. Wzięło w nich udział ponad 20 osób w wieku 7-12 lat i młodszych. Prowadzący pokazał swoje umiejętności, rysując dzieciom (na ich prośbę) różne postaci z bajek i nie tylko. Uczestnicy uważnie śledzili powstające dzieła. Pan Maciej świetnie dogadywał się z dziećmi. Było ciekawie i wesoło. Panu Maciejowi bardzo dziękujemy za wspaniałą lekcję rysunku i zaprezentowanie swojej twórczości. Życzymy sukcesów na polu edukacji i dalszego rozwijania swego talentu. Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac Macieja Sroki w bibliotece do wtorku 23 sierpnia.