“Żabki” i “Misie” w bibliotece

16.10.2024 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Dzisiaj odwiedziły nas dwie grupy przedszkolaków “Żabki” i “Misie” ze Szkoły Podstawowej w Stadnikach. Dzieci dowiedziały się jak mogą spędzać czas w bibliotece i co trzeba zrobić aby z biblioteki korzystać. Czytaliśmy wiersz Juliana Tuwima “Rzepka” a potem rysowaliśmy czego jeszcze brakuje w naszej bibliotece (uzupełniając w ten sposób rozdane przez panią bibliotekarkę ankiety). Panie wychowawczynie również wypełniły ankiety, a wszystkie uzupełnione wezmą udział w losowaniu nagród 15 listopada w Dobczycach. Wyniki ogłosimy również na naszej stronie.
Przedszkolakom dziękujemy i mówimy “Do zobaczenia”
Jeśli chcesz mieć wpływ na naszą filię i wziąć udział w losowaniu nagród, przyjdź do biblioteki w Domu Ludowym i wypełnij ankietę 🙂 lub zrób to elektronicznie wchodząc na link ttps://forms.gle/XJqpNpKAaPqSSnjN8