SPOTKANIE RADY SPOŁECZNEJ

poniedziałek, 14 listopada 2022
LOKALIZACJA
Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach

14 listopada o godz. 18:00 serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Rady Społecznej działającej w naszej bibliotece.

Rada Społeczna przy Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Józefy Bergelówny w Dobczycach zainaugurowała swoją działalność 8 stycznia 2018 roku.
Rada jest organem doradczym i opiniodawczym dla Dyrektora w zakresie działalności Biblioteki, ale przede wszystkim to grupa organizująca wiele inicjatyw przy i z biblioteką. Z Radą nasza działalność jest jeszcze bardziej różnorodna. Skupia mieszkańców, czytelników, włączając ich do współdecydowania o kierunkach rozwoju biblioteki oraz daje im pole do realizowania projektów wypływających od samych radnych. W 2019 roku powstało przy radzie stowarzyszenie o nazwie „Kalejdoskop to my”.