PORTRET KOBIECY – konkurs literacki

LOKALIZACJA
Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach

📜 PORTRET KOBIECY – Konkurs literacki 📜

2023 r. to Rok Wisławy Szymborskiej, a „Portret kobiecy” to tytuł wiersza tej wybitnej noblistki. Może jego treść zainspiruje Cię do własnej twórczości oraz przelania na papier swoich refleksji i obserwacji otaczającego Cię świata. Weź udział w konkursie i podziel się z innymi swoją twórczością.

✒️ Zadanie konkursowe polega na napisaniu (odręcznie lub na komputerze) wiersza, opowiadania lub historii poruszającej temat kobiecości, relacji z kobietą, kobiety w świecie itp.

✒️ Konkurs skierowany jest do osób w wieku od 13 lat, dorosłych oraz osób 60+

✒️ Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie do siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dobczycach (ul. Szkolna 43) napisanej pracy na kartce formatu A4 (maksymalnie dwie strony).

📌Konkurs trwa od 18 września 2023 do 21 października 2023. Ostateczny termin dostarczenia pracy mija 21 października 2023 roku o godz. 13:00.

✒️ Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas spotkania KOBIETA W SŁOWIE I MUZYCE, który zaplanowano na listopad 2023 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dobczycach.

ℹ Szczegółowy regulamin oraz niezbędne załączniki znajdują się tutaj: https://biblioteka.dobczyce.pl/abc-czytelnika/regulaminy

📎Inicjatywa odbywa się w ramach Projektu Portret kobiecy, czyli twórcza biblioteka słowa dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.