Animacja – edukacja już wkrótce

25.01.2021 Zobacz wszystkie z kategorii ANIMACJA - EDUKACJA

plakat promujący akcje ANIMACJA-EDUKACJA

Mamy nadzieję, że niedługo wyruszymy w niezwykły świat filmu, a stworzymy go dzięki animacji poklatkowej. Do wspólnej przygody pełnej zdjęć, dobrej zabawy i wiedzy zaprosimy dzieci w wieku 7-9 lat (kl. I-III). Niestety jeszcze nie możemy się spotkać, ale nasze przygotowania do zajęć ruszyły pełną parą! Jeśli będzie tylko taka możliwość rozpoczniemy zapisy, a później spotkania w czterech ciekawych tematach.

Będą to:

(1) Animacje – aplikacje, czyli warsztaty animacji poklatkowej z użyciem aplikacji

(2) Plastelinowa animacja poklatkowa

(3) Kosmiczny film, czyli warsztaty z animacji poklatkowej poruszającej tematykę kosmosu

(4) Klocek do klocka –  warsztaty animacji poklatkowej z użyciem klocków.

Filmy uczestników umieścimy na YouTube: BIBLIOTEKA DOBCZYCE.

Koniecznie zachęcamy rodziców i opiekunów do zaglądania na naszą stronę internetową biblioteka.dobczyce.pl, Facebook oraz odwiedzania biblioteki. W tych miejscach umieścimy informację dotyczącą rozpoczęcia zapisów.

Projekt „Animacja – edukacja” realizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Dobczycach dofinansowany jest przez Fundację BGK w programie „Na dobry początek!”.