WARSZTATY FLORYSTYCZNE Z ELŻBIETĄ BOGACZ

24.10.2023 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

JESTEM I TWORZĘ, czyli warsztaty florystyczne z Elżbietą Bogacz.

Kolejny raz Elżbieta wspaniale podzieliła się swoją wiedzą z uczestniczkami zajęć. Tym razem tematem przewodnim był bukiet “zero waste”, a dokładniej japońska sztuka układania kwiatów i roślin – ikebana. Nie zabrakło też przydatnych, florystycznych ciekawostek.

Do dyspozycji Pań były m.in. kwiaty, szklane naczynie oraz kenzan do mocowania roślin. W kompozycji należało wyróżnić trzy podstawowe elementy o symbolicznym znaczeniu: shin (niebo), soe (człowiek), hikae (ziemia). To zadanie nie było proste, ale wszystkie uczestniczki pięknie poradziły sobie z zadaniem.

Dziękujemy Elżbiecie za profesjonalne podejście do tematu. Pani Monice za przepyszne ciasto. Uczestniczkom za udział i atmosferę, jaką tworzą. Było cudnie – jak zawsze!

P.S. Już niedługo kolejne inicjatywy związane z projektem JESTEM…BIBLIOTEKA INTEGRUJE CZŁOWIEKA:

❤ 13 listopada (poniedziałek) g. 18:00 – PRELEKCJA JESTEM. ZOBACZ MNIE

❤ 15 listopada (środa) g.18:00 – SPOTKANIE JESTEM W LITERATURZE

❤ 22 listopada (środa) g. 18:00 – FINAŁOWY WERNISAŻ WYSTAWY. JESTEM W OBRAZIE

❤ 30 listopada (czwartek) g. 10:00 w Środowiskowym Domu Samopomocy w Dobczycach – spotkanie z rodzicami/opiekunami osób niepełnosprawnych JESTEM SOBĄ.

Projekt Jestem…Biblioteka integruje człowieka 2023 dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.