Spotkanie z trenerem personalnym

10.12.2023 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Mikołajkowy poranek uczniowie Zespołu Szkół w Dobczycach spędzili, korzystając z prezentu. Było nim spotkanie z Fabianem Ciapą, trenerem personalnym w ramach projektu „Męskie czytanie IDOL TRENER PRZEWODNIK” . Fabian na co dzień współpracuję z zawodnikami sportów drużynowych i indywidualnych (piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe) oraz całymi zespołami. Zajmuje się również pracą z osobami trenującymi rekreacyjnie, amatorami różnych dyscyplin sportowych. Jaki temat podjął?

„Trening z obciążeniem, dieta i suplementacja – korzyści i zagrożenia”. Te pojemne zagadnienia podjął Trener personalny z Active Academy. Uczestnicy zapoznali się z takimi zagadnieniami, jak:

1.Trening siłowy dla każdego!
2. Przemyślany trening i plan!
3. Masa korzyści!
4. Dobrej jakości jedzenie bogate w białko!
5. Jedzenie > suplementy!

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.