Spotkanie z muzykiem 25.04.2019 r.

30.04.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

25.04.2019 r., we czwartek nasi najmłodsi miłośnicy projektu #bibliotekapełnadźwięków wraz ze swoimi rodzicami uczestniczyli w Spotkaniu z muzykiem. Mieliśmy przyjemność gościć Pana Konrada Ligasa, który zawodowo gra na akordeonie. Muzyk krótko opowiedział o swojej pracy oraz na czym polega gra na instrumencie.

Dzieci miały również możliwość dotknąć akordeonu. Starsza grupa chętnie próbowała swoich sił trzymając instrument. Artysta wykonał utwory muzyczne. Pojawiły się również te znane maluchom. Nie zabrakło śpiewu, ruchu oraz wspólnego muzykowania. Dziękujemy Panu Konradowi za przyjęcie zaproszenia i poprowadzenie spotkania, a wszystkim uczestnikom za swoje zaangażowanie. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Więcej zdjęć na Facebooku