Spotkanie autorskie z Katarzyną Dominik

12.04.2016 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach ma zaszczyt zaprosić na spotkanie autorskie Katarzyny Dominik, promujące jej najnowszy tom wierszy – “Moje eldorado”. Spotkanie odbędzie 22 kwietnia 2016 roku o godzinie 19:00 w naszej bibliotece.

Katarzyna Dominik – historyk, publicysta, reporterka, absolwentka studiów doktoranckich Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Zajmuje sie badaniami naukowymi z zakresu historii najnowszej Polski XX wieku.

Autorka zadebiutowała publikacją zatytułowaną “Rys historyczny PTTK w Dobczycach” wydaną w 2007 roku. Kolejne jej ksiażki to: “Z dziejów Dobczyc i okolic” (2009) i “Dobczyce raz jeszcze, ale całkiem inaczej” (2010). Poza tym jest współautorką albumu “Dzieje parafii pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Dobczycach” (2011) oraz składanki pocztówkowej nawiązującej do jej rodzinnego miasta – “Dobczyce – te mniej znane…” (2011).