Ruszyła IX edycja akcji “ZOSTAŃ SUPERCZYTELNIKIEM”

03.04.2023 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Już dzisiaj rusza IX edycja akcji “ZOSTAŃ SUPERCZYTELNIKIEM”! Tym razem w odsłonie zaczarowanego świata bajek. Po karty zapraszamy do biblioteki, karty dla przedszkolaków dostarczone będą bezpośrednio do placówki.

Poniżej prezentujemy regulamin tegorocznej edycji. To co, idziecie po pierwszą naklejkę? 🙂

1. Organizatorem akcji „Zostań Superczytelnikiem” jest Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach. Do udziału w niej zapraszamy dzieci w wieku od 1 – 14 lat.

2. Uczestnik akcji musi być czytelnikiem MBP w Dobczycach lub powinien się do niej zapisać.

3. Akcja trwa od 3 kwietnia 2023 do 31 sierpnia 2023 roku. Można do niej przystąpić najpóźniej do 13.05.2023 r.

4. Każdy uczestnik akcji otrzymuje specjalną kartę, na której będzie przyklejał kolejno ukazujące się naklejki.

5. Publikujemy 1 naklejkę co dwa tygodnie aż do lipca 2023 r.

6. Karty dla przedszkolaków dostarczone będą bezpośrednio do placówki.

7. Zebranie 8 naklejek zapewnia zdobycie tytułu Superczytelnika w IX edycji akcji.

8. Dziecko otrzymuje naklejkę za wypożyczenie książki lub czasopisma. W miesiącu można otrzymać maksymalnie  DWIE aktualne  naklejki. Kolejność wklejania jest dowolna.

9. W przypadku braku możliwości wizyty dziecka w bibliotece, książkę mogą wypożyczyć rodzice/opiekunowie lub rodzeństwo.

10. Dyplomy i nagrody dla „Superczytelników” będą wręczane bezpośrednio po złożeniu WYPEŁNIONEJ karty w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dobczycach (ul. Szkolna 43). Karty można składać do 31 sierpnia.

11. Wszystkie informacje dotyczące IX edycji akcji „Zostań Superczytelnikiem” można znaleźć na stronie biblioteka.dobczyce.pl (zakładka SUPERCZYTELNIK – BIEŻĄCA EDYCJA), Facebooku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dobczycach (album Zostań Superczytelnikiem IX edycja) oraz w siedzibie MBP (ul. Szkolna 43, Dobczyce).

12. W tej akcji stawiamy na regularność odwiedzin w bibliotece. Zapraszamy!

Patronat Honorowy Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce Tomasza Susia.