“Od radia do Ipoda” w krakowskiej bibliotece

06.11.2015 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Od 5 listopada przez miesiąc w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie przy ul. Rajskiej można oglądać wystawę radioodbiorników, które skonstruowali uczestnicy naszego projektu “Od radia do ipoda”. Cieszymy się z zaproszenia do tak wspaniałego i często odwiedzanego miejsca w sercu Krakowa.

Galeria na Facebooku

Odbiorniki oglądać można na I piętrze w specjalnej szafie-gablocie. Tak się złożyło, że również dzisiaj otrzymaliśmy zaproszenie z Warszawy od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych “ę” aby zaprezentować nasz projekt na warsztatach dla seniorów 20 listopada. Tak więc z Dobczyc, do Krakowa, Warszawy i …Brukseli wszak pan dr inż. Ryszard Dulski współautor projektu znalazł się w specjalnej publikacji promującej biblioteki i ich działania w Unii Europejskiej.