Pracowite dni Tulisia

24.05.2016 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Trwa wręczanie nagród dla laureatów akcji “Super czytelnik”.  Miejska Biblioteka Publiczna była głównym organizatorem akcji, do której zaprosiła biblioteki szkolne z całej gminy. Wszystkie przystąpiły do akcji. Poniżej przedstawiamy listę nagrodzonych osób z poszczególnych placówek:

Szkoła Podstawowa w Dobczycach

I KLASA
1. Ważny Mateusz
2. Srębacz Alan
3. Braś Nikola
4. Zborowska Anna
5. Reszka Julia
6. Jamborski Bartosz
7. Duda Tomasz
8. Pawłowski Kamil
9. Piwowar Paulina
10. Michalik Wiktoria
11. Byrtek Alicja
12. Szawara Filip
13. Bieniek Stanisław
14. Spytek Hubert
15. Horecka Weronika
16. Grzegorzak Mariola
17. Szewc Wiktoria
18. Pudlik Filip
19. Pasieka Martyna
20. Dudzik Wiktor
21. Majewska Laura
22. Zbrożek Wiktor
II KLASA
1. Nykiel Natalia
2. Nykiel Klaudia
3. Nykiel Julia
4. Karcz Amelia
5. Bukiej Anna
6. Hałatek Jakub
7. Ślusarczyk Sebastian
8. Wylegała Wioletta
9. Komperda Konrad
10. Nowak Sebastian
11. Żurek Michał
12. Kobiałka Antoni
13. Marcisz Nikola
14. Lenart Julia
15. Ślęczka Szymon
16. Kaletka Wiktoria
17. Idzik Maja
18. Mikołajczyk Maja
19. Bajer Renata
20. Szewczyk Julita
21. Dąbek Julia
III KLASA
1. Zbrożek Szymon
2. Koszut Wiktoria
3. Mikołajczyk Krzysztof
4. Nowak Arkadiusz
5. Gaweł Alicja
6. Niedbach Barbara
7. Niedbach Dawid
8. Kobiałka Artur
IV KLASA:
1. Dąbek Kacper
2. Komperda Sandra
3. Drzygiel Bartosz
KLASA V
1. Szewc Patrycja
2. Węgrzyn Zuzanna
3. Walas Szymon
KLASA VI
1. Spytek Dawid


Przedszkole i szkoła podstawowa w Kornatce

Przedszkole:

Joanna Łabędź
Joachim Salawa
Szymon Łabędź
Sylwia Klikuszewska
Martyna Sukta
Maciej Piwowarski

Szkoła Podstawowa:

Klasa I

Emilia Wadyl
Jakub Stawowczyk
Natalia Bączek

Rita Lembicz

Klasa II

Laura Kalisz

Klasa III

Natalia Arendarczyk

Klasa IV

Amelia Salawa
Juliana Lembicz

Klasa VI
Eliza Salawa
Piotr Krupa

Przedszkole “Bajkoland”

Natanael Grzybek
Szymon Irzyk

Przedszkole Dziekanowice (oddział w Sierakowie)

Filip Ślęczka
Helena Dyrdał
Kamil Górecki

Szkoła Podstawowa w Dziekanowicach

Krzysztof Nawracaj
Maciej Ślęczka

 

Przedszkole w Stadnikach:

1. Roksana Cebula
2. Tomasz Kalemba
3. Weronika Pacho Igor Banaś
4. Krzysztof Pawlicki
5. Maria Sternal
6. Mateusz Głuszko
7. Milena Zabdyr
8. Miłosz Menet
9. Patrycja Kurek

Przedszkole w Brzączowicach

1. Agnieszka Kostrzewa
2. Amelia Ślusarczyk
3. Gabriela Cygan
4. Kacper Wawrzusiak
5. Piotr Braś

Szkoła Podstawowa w Stadnikach
Klasa I

1. Bartłomiej Jamka
2. Emilia Talarek
3. Eryk Gawin
4. Franciszek Kominiak
5. Gabriela Kulma
6. Julia Szewc
7. Magdalena Trąbka
8. Mateusz Menet
9. Michalina Wolicka
10. Nadia Hyży
11. Para Sebastian
12. Zofia Różycka
13. Zuzanna Filipkowska
14. Zuzanna Rucka

Klasa II

1. Aleksandra Piec h
2. Julia Kursa
3. Karolina Niedziela
4. Weronika Błaszczak
5. Weronika Niedziela
6. Zuzanna Hyży

Klasa III

1. Karolina Gawin
2. Karolina Wolicka
3. Marcelina Szewc
4. Sebastian Skrzypek
5. Zuzanna Talarek

Klasa IV

1. Angelika Rucka
2. Kornelia Mistarz

Klasa V

1. Daria Wojtyczka
2. Gabriela Błaszczak
3. Gabriela Zabdyr
4. Julia Błaszczak
5. Kamil Danielski
6. Wiktoria Gawin

Szkoła Podstawowa w Brzączowicach

Klasa I

Agnieszka Zając
Eliasz Grzybek
Hanny Wiechniak
Karol Ślusarczyk
Weronika Kaja
Weronika Ślusarczyk

Klasa II

1. Szymon Lenart
2. Tomasz Kazanowski

Klasa III

1. Emil Ślusarczyk
2. Oliwia Kochan
3. Weronika Kazanowska

Klasa IV

1. Filip Wawrzusiak
2. Maja Krawczyk

Klasa V

1. Bartłomiej Lenart

Przedszkole Samorządowe nr 3 w Dobczycach
1. Adrian Kuras
2. Alicja Kuchnia
3. Amelia Żołnierczyk
4. Antonina Gaweł
5. Bartosz Świstak
6. Damian Mróz
7. Dawid Maniecki
8. Dominika Reszka
9. Emilia Kania
10. Ernest Łukasik
11. Ewa Bukiej
12. Gabriel Maniecki
13. Jakub Dominik
14. Jakub Murzyn
15. Jakub Święch
16. Jakub Woś
17. Jan Włodarczyk
18. Joanna Misior
19. Józef Piwowarczyk
20. Julia Niedbach
21. Kacper Grzegorzak
22. Kamil Król
23. Katarzyna Węgrzyn
24. Krystian Ochoński
25. Lena Marcisz
26. Maciej Koszut
27. Magdalena Bajer
28. Magdalena Drzygiel
29. Magdalena Leśniak
30. Mateusz Słoboda
31. Milena Duda
32. Nadia Marcisz
33. Natalia Leśniak
34. Natasza Kowalczyk
35. Nela Wójtowicz
36. Oliwia Święch
37. Sebastian Kapera
38. Sebastian Woźniak
39. Szymon Dąbrosz
40. Teresa Piwowarczyk
41. Tymoteusz Pawlak
42. Wiktoria Drabik

Przedszkole w Nowej Wsi

1. Kacper Woźniak
2. Łukasz Matuła
3. Mateusz Matuła
4. Michał Matuła
5. Tomasz Woźniak
6. Wiktor Hebda

Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi

Klasa II
Martyna Lenart
Oliwia Jania

Klasa III
Bartłomiej Lenart
Joanna Marszalik

Pozostali Super Czytelnicy
(uczniowie i przedszkolaki z naszej Gminy i spoza Gminy Dobczyce lub jeszcze nie uczęszczający do przedszkoli)

Zofia Sobolewska
Amelia Góra
Anna Czerwień
Hanna Bobek
Jakub Spytek
Julia Kania
Julia Oberwan
Kornel Dulski
Magdalena Bergel
Maja Dulska
Natalia Góra
Sebastian Kołton

Przedszkole nr1 w Dobczycach

1. Anna Pudlik
2. Bartosz Dębowski
3. Daria Grządziel
4. Daria Gubała
5. Dominika Nowak
6. Eliza Hebda
7. Emil Idzik
8. Filip Żuławiński
9. Jakub Łatas
10. Joanna Czerwień
11. Julia Grządziel
12. Julia Krzysztoforska
13. Julia Płachta
14. Katarzyna Polańska
15. Krzysztof Wnuk
16. Lena Kołodziej
17. Lidia Opalińska
18. Magdalena Duda
19. Magdalena Nykiel
20. Magdalena Siekierka
21. Maja Kołodziej
22. Maja Szewczyk
23. Malwina Kobiałka
24. Mateusz Dominik
25. Mateusz Ślusarczyk
26. Mikołaj Dominik
27. Milena Rozwadowska
28. Miłosz Dębowski
29. Natalia Brzezińska
30. Natalia Kobiałka
31. Nikola Stagraczyńska
32. Oskar Łatas
33. Patrycja Komperda
34. Paulina Nykiel
35. Rafał Grzybek
36. Ryszard Wnuk
37. Szymon Jamborski
38. Wiktor Garczyński
39. Wiktoria Hebda
40. Gabriela Glonek
41. Karol Mikołajczyk

zaproponuj
książkę

    X
    Skip to content