Poszli razem do kina…

29.11.2016 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

W sobotę, 26.11.2016 r. odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu, który realizuje nasza biblioteka. „Chodźmy razem do kina” to cykl międzypokoleniowych spotkań – tłem do dyskusji i rozmów jest sztuka filmowa, która od ponad 120 lat budzi wśród swoich odbiorców ogromne emocje.

Na pierwszym spotkaniu gościliśmy „latającą animatorkę” Dagmarę Gortych, która współpracuje z „Towarzystwem Inicjatyw Twórczych ę”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność.

Więcej zdjęć można obejrzeć na facebook.com/chodzmyrazemdokina

Projekt jest realizowany w ramach ogólnopolskiego programu „Seniorzy w akcji”, przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę” ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Instytucją realizującą pomysł Krystyny Zając i Justyny Szawary jest Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach.