OTWRCIE ŚWIĄTECZNEGO MIASTECZKA W BIBLIOTECE

08.12.2021 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Grupa dzieci w przebraniach Mikołaja ogląda świąteczne miasteczko. na dalszym planie widać mężczyzne. Widnieje napis: "ŚWIĄTECZNE MIASTECZKO relacja z otwarcia wystawy"

Dokładnie 6 grudnia odbyło się oficjalne otwarcie ŚWIĄTECZNEGO MIASTECZKA.

Prowadzoną transmisję online z tego wydarzenia można obejrzeć tutaj: https://fb.watch/9L4t6dSBA3/

Świąteczne miasteczko powstało z inicjatywy Państwa Joanny i Piotra Dudzików oraz Anny i Michaela Grabowski. Pomysłodawcom przy budowie pomagali również Państwo Dominika i Bogdan Drabowie. WSZYSTKIM SKŁADAMY OGROMNE PODZIĘKOWANIA!

W otwarciu uczestniczyli inicjatorzy wydarzenia, a także Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce Pan Tomasz Suś, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Dobczycach Pan Aleksander Płoskonka.

Całości towarzyszył piękny występ pierwszoklasistów pod opieką nauczycieli Piotra Skóry i Anny Lendy.

Nie zabrakło emocji oraz podziękowań dla pomysłodawców oraz wykonawców miasteczka.💝 Świąteczne miasteczko będzie można oglądać do 31 stycznia 2022. Z A P R A S Z A M Y !

Zdjęcie grupowe przy makiecie świątecznego miasteczka w bibliotece. Są tam dzieci przeprane na czerwono, mikołajkowo oraz dorośli. Wszyscy uśmiechają się.