OTWARCIE WYSTAWY – ZACZAROWANY ŚWIAT BAJEK

01.06.2023 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

TO JUŻ DZISIAJ – NIEPSODZIANKA!

Dziś o godz. 20:30 otwieramy wystawę „Zaczarowany świat bajek”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, a szczególnie DZIECI do naszej biblioteki.

Na wystawie, przy wspaniałej iluminacji (dlatego chcemy ją wyeksponować w wieczornej porze), będzie można obejrzeć ponad 600 kolekcjonerskich figurek związanych z bajkami WALTA DISNEYA.

Właśnie Walt Disney jest inspiracją i głównym motywem tej bajkowej podróży, która będzie trwać od dzisiaj do końca września w naszej bibliotece.

Kuratorem wystawy jest Joanna Dudzik-Kalemba, która od wielu tygodni z rodziną i przyjaciółmi przygotowuje z najmniejszymi szczegółami ekspozycję. Wraz z siostrą Anną Grabowski jest także mecenasem całej wystawy.

W prace nad „Zaczarowanym światem bajek” włączył się Piotr Dudzik, Natalia Kalemba, Bogdan i Dominika Drabowie i najmłodsi członkowie rodzin, którzy poświęcili wiele godzin pracy, byśmy oglądali ten magiczny efekt.

ZAPRASZAMY!