ostatnia naklejka w akcji zostań super czytelnikiem

18.06.2021 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Kobieta i mężczyzna pozują do zdjęcia, wspólnie trzymają książkę, obydwoje się uśmiechają.

Przed Wami przedstawiciele Teatru Chrząszcz w Trzcinie, którzy pięknie prezentują książkę z naszej ostatniej naklejki w Akcji Zostań Super Czytelnikiem.

(Bohaterowie ze zdjęcia jeszcze nas odwiedzą, prowadząc zajęcia dla uczestników projektu “Animacja-edukacja”.)

To już OSTATNIA – 8 NAKLEJKA!

Na niej książka “Pan Kleks na ekranie”, która jest przewodnikiem po filmach “Akademia Pana Kleksa” oraz “Podróże Pana Kleksa”. W ten sposób chcemy przypomnieć o kultowym Panie Kleksie Jana Brzechwy, którego pokochały dzieci ale i dorośli.

Jeżeli to już ostatnia naklejka do zebrania, wystarczy teraz przyjść do biblioteki z uzupełnioną kartą, aby otrzymać nagrodę. Akcja Zostań Super Czytelnikiem trwa do 31 sierpnia.