Nagroda Burmistrza dla Dyrektora MBP w Dobczycach

04.10.2016 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Jest nam miło poinformować, że dyrektor naszej biblioteki – Paweł Piwowarczyk został wyróżniony Nagrodą Burmistrza w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury.
Paweł Piwowarczyk w 2012 r. został dyrektorem Miejskiej Biblioteki Publicznej, a w 2013 r. zaaranżował wnętrze nowego budynku przeznaczonego dla książnicy i nadał jej nowy kierunek. W ciągu ostatnich lat biblioteka stała się jedną z najprężniej działających Instytucji Kultury w Gminie Dobczyce.
Nasza biblioteka została zauważona również w Europie, gdzie reprezentuje Polskę w programie Public Libraries 2020.
Panie Dyrektorze! Dziękujemy za serce i trud włożony w pracę naszej biblioteki. Serdecznie gratulujemy!