MAMY TO! NOWY PROJEKT W BIBLIOTECE

14.03.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Napis: Jestem... Biblioteka integruje człowieka Mamy to! Zdjęcie: Dwie kobiety uśmiechają się.

„JESTEM…BIBLIOTEKA INTEGRUJE CZŁOWIEKA”

Dzielimy się z Wami naszą radością! Projekt napisany przez Małgorzatę Molendys wraz z Natalią Piwowarczyk otrzymał dotację z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

„JESTEM…BIBLIOTEKA INTEGRUJE CZŁOWIEKA” – każdego, pełnosprawnego i niepełnosprawnego. Większy czy mniejszy brak sprawności wcale nie świadczy o tym, że nie możemy pracować, realizować swoich pasji czy cieszyć się życiem. Zobacz to i dołącz to przyszłych spotkań, które zorganizujemy. SZCZEGÓŁY WKRÓTCE…

JESTEM” to hasło przewodnie wszystkich aktywności w projekcie.

Zrealizujemy:

1️⃣ OTWARTE DLA WSZYSTKICH PRELEKCJE: „JESTEM – ZOBACZ MNIE” i „JESTEM W PODRÓŻY”

2️⃣ EDUKACYJNE WARSZTATY O TYTULE „JESTEM I TWORZĘ”: RĘKODZIELNICZY DLA DZIECI oraz FLORYSTYCZNY DLA DORYSŁYCH I SENIORÓW.

3️⃣ SESJA ZDJĘCIOWA pt. „JESTEM”

4️⃣ Całość zwieńczy FINAŁ pt. „JESTEM I MAM TALENT.

Podczas trwania całego projektu na Facebooku biblioteki i stronie internetowej pojawi się CYKL „JESTEM W LITERATURZE”.

ℹ Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.