Kreatywny koktajl, czyli twórczo w sieci

20.06.2020 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Dzielimy się z Wami kolejną radością!
Projekt „Kreatywny koktajl, czyli twórczo w sieci” autorstwa naszej bibliotekarki Małgorzata Molendys i Klubu Małych i Dużych otrzymał dofinansowanie ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Fundację Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS oraz Gminę Dobczyce.

W ramach „Kreatywnego koktajlu” odbędą się 4 warsztaty online (wokalne, krawieckie, graficzne, plastyczne) skierowane do wszystkich chcących twórczo spędzić czas. Filmy zostaną umieszczone na YouTube: BIBLIOTEKA DOBCZYCE. Szczegółowe informacje będą pojawiać się na stronie biblioteka.dobczyce.pl, naszym Facebooku oraz fanpage’u Klub Małych i Dużych oraz Kreatywny koktajl. Partnerem projektu jest Stowarzyszenie „Kalejdoskop to my”.

zaproponuj
książkę