Koniec V edycji akcji “Super Czytelnik”

10.05.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Czy wiecie, że suma oddanych kart w V edycji akcji pt. “Zostań Super Czytelnikiem” układa się w ścieżkę o długości 237,72 metrów, a powierzchnia całości to aż 6,9 kilometrów kwadratowych?
Oficjalnie zakończyliśmy liczenie kart V edycji akcji.
W tym roku aż 567 osobom udało się nazbierać wszystkie naklejki – i nie tylko, bo super czytelnik musiał wypełnić ułożone przez naszych bibliotekarzy zadania znajdujące się na odwrocie planszy.
Już niedługo Miś Tuliś rozda nagrody zwycięzcom, a w bibliotece, szkołach i przedszkolach zawisną listy z imionami i nazwiskami nagrodzonych osób. Bądźcie czujni!
Akcja “Zostań Super Czytelnikiem” jest projektem pomysłu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dobczycach prowadzonym od pięciu lat, a od czterech we współpracy ze szkołami i przedszkolami na terenie gminy Dobczyce. Do akcji może przyłączyć się każdy.