JESTEM ZOBACZ MNIE I JESTEM W LITERATURZE

11.11.2023 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Przed nami kolejne wartościowe wydarzenia związane z projektem JESTEM…BIBLIOTEKA INTEGRUJE CZŁOWIEKA 2023.

13 listopada (poniedziałek) o godz. 18:00 podczas prelekcji JESTEM ZOBACZ MNIE będziemy mogli poznać wspaniałych ludzi. O sobie opowiedzą: Natalia Zabdyr, Krzysztof Miękina i Dominik Wikar.

15 listopada (środa) o godz. 18:00 podczas spotkania JESTEM W LITERATURZE poznamy twórczość Danuty Dróżdż, Marii Jasek i Natalii Piwowarczyk. O sobie i swojej pasji opowie też Szczepan Kachnic.

Wszystkie spotkania odbywają się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dobczycach.

Wstęp wolny. Przyjdź. Razem zmieniajmy patrzenie na niepełnosprawność.

Projekt Jestem…Biblioteka integruje człowieka 2023 dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.