JESTEM W SZKOLE – ZAPRASZAMY NA PRELEKCJĘ

04.10.2023 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Rodzicu, opiekunie, dziadku, babciu, nauczycielu, ale również Ty, który spotykasz mnie na ulicy, w sklepie, szkole…..nie zawsze to, co widzisz świadczy o tym, że jestem “niegrzeczny”, “niewychowany”. Niejednokrotnie na pierwszy rzut oka nie wiesz z czym się zmagam. Przyjdź do biblioteki, aby to zrozumieć.

A może nie wiesz, jak ze mną rozmawiać, bo blokuje Cię moja niepełnosprawność. Przyjdź do biblioteki, aby zrozumieć.

Interesuje Cię ten temat i chcesz zgłębić temat niepełnosprawności i zaburzeń wśród dzieci, przyjdź do biblioteki. Kiedy?

6 października (piątek) o godz. 17:00 Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach psycholog Pani Aneta Hojoł poprowadzi edukacyjne spotkanie JESTEM…W SZKOLE

Wydarzenie jest otwarte, wstęp wolny, po prostu bądź, zrozum i dowiedz się więcej.

Serdecznie zapraszamy!

Jestem…Biblioteka integruje człowieka 2023 dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.