JESTEM SOBĄ – zapraszamy na spotkanie

03.11.2023 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Jesteś rodzicem lub opiekunem osoby z niepełnosprawnością? To spotkanie jest właśnie dla Ciebie. Zastanawiasz się nad swoją relacją z dzieckiem niepełnosprawnym? To spotkanie jest dla Ciebie. Chcesz porozmawiać, albo wymienić się swoimi doświadczeniami w opiece i życiu z osobą niepełnosprawną? To spotkanie jest dla Ciebie. Możne znasz osoby, dla których jest do spotkanie? Udostępnij lub daj im proszę znać.

📌30.11.2023 (czwartek) o godz.10:00 zapraszamy do Środowiskowy Dom Samopomocy w Dobczycach (ul. Jagiellońska 2).

JESTEM SOBĄ

– Edukacyjne spotkanie poprowadzi: psycholog Dariusz Palarski.

– O swoich doświadczeniach i budowaniu relacji matki z córką opowie: Józefa i Elżbieta Bogacz

Nie zabraknie wartościowego czasu na rozmowę, także tą indywidualną, oraz wspólnej wymiany doświadczeń.

WSTĘP WOLNY. Jeżeli chcesz, daj nam znać, że będziesz. Telefonicznie: 12 271 10 74 lub mailowo: mmolendys@mbp.dobczyce.pl

Projekt Jestem…Biblioteka integruje człowieka 2023 dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.