jestem obok ciebie – zapraszamy na prelekcję

05.10.2023 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Piątek 13…zapamiętajcie tę datę

JESTEM OBOK CIEBIE – 13 października 2023 (piątek) godz.10:00 Aula RCOS w Dobczycach (ul. Szkolna 43).

Elżbieta Bogacz, Weronika Góra, Natalia Piwowarczyk opowiedzą o swoich doświadczeniach dotyczących niepełnosprawności, a także odpowiedzą na zebrane wcześniej pytania uczniów.

Wydarzenie odbywa się we współpracy z nauczycielką ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Dobczycach panią Justyną Tafel.

Spotkanie jest otwarte, ale skierowane szczególnie do uczniów szkół podstawowych (kl. III – VI).

Zapisy dla klas/grup zorganizowanych pod nr 12 271 10 74.

Inicjatywa odbywa się w ramach projektu – Jestem…Biblioteka integruje człowieka 2023, który dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.