INFORMACJE DOTYCZĄCE FILII W STADNIKACH

15.09.2023 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Co słychać w Stadnikach? Obejrzyjcie fotogalerię obrazującą postęp prac przy filii naszej biblioteki.

Filia, która planowo ma rozpocząć działalność w 2024 roku będzie szansą na rozszerzenie działalności i bycia bliżej czytelnika, odbiorcy kultury. Ta biblioteka będzie czymś więcej niż tylko wypożyczalnią. To bardziej małe centrum kultury oferujące nieszablonowe zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych i dla seniorów prowadzące szeroko zakrojoną współpracę ze szkołą, z Kołem Gospodyń.

Dofinansowano z zadania w ramach Kierunku Interwencji 2.1 „Infrastruktura bibliotek 2021-2025” Priorytet 2 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.