Historie klockami budowane

03.07.2021 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Opakowanie z klockami, widnieje napis: "HISTORIE KLOCKAMI BUDOWANE Relacja z wydarzenia"

Jedną z imprez towarzyszących Święcie Flotylli Pińskiej, która dzięki Jacek Bassara obchodzimy już kolejny raz w Dobczycach, była Historia Klockami Budowana. Fotorelacja tutaj.

Wzięły w niej udział 54 osoby. Pewnie gdyby trwała dłużej, tych osób byłoby więcej, gdyż cały czas dołączały kolejne osoby. Początkowo zakładaliśmy jako maksimum 22 osoby plus wystawcy budowli z klocków. W rezultacie, na skutek ogromnego zainteresowania udział w tej imprezie wzięło 54 osoby.

Dzieci i Rodzice tworzyli zespoły lub budowali indywidualnie. Mieliśmy ośmiu wystawców budowli z klocków Cobi i Lego a wśród nich wyróżnić należy Macieja Susia i Karola Szlachtę, którzy pokazali swoje pokaźne kolekcje. Niektóre z nich powstały właśnie na tą okazję. Dziękujemy! Jak zobaczycie w fotorelacji spotkanie to cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Podkreślić należy, że było to również spotkanie integrujące dla dzieci i rodziców ale i też integrujące same dzieci, które spragnione są takich spotkań. W każdej kategorii rozlosowaliśmy zestawy klocków Cobi. Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach, która była współorganizatorem tego wydarzenia również ufundowała upominki dla uczestników.

Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim za uczestnictwo. Dziękuję również panu B. Klimek za pomoc w sprawach organizacyjnych.

Fotorelacja tutaj.