Gala z siedmioma niespodziankami

18.01.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Dziękuję wszystkim, którzy zorganizowali Galę z okazji 70-lecia biblioteki. Całej załodze biblioteki, Paniom: Dorocie Mistarz, Edycie Sewiłło, Małgorzacie Molendys, Justynie Szawarze, Marii Stoch, Monice Półtorak. Pracownicy biblioteki wraz z Radą Społeczną przy Miejskiej Bibliotece w Dobczycach przygotowali obchody. 17 stycznia przeżyliśmy piękną uroczystość, która na długo zapadnie w naszych sercach. Pozostaną po niej także piękne “pamiątki”.

Dziękuję przede wszystkim śp. Burmistrzowi Marcinowi Pawlakowi, dzięki któremu biblioteka znalazła swoje miejsce w RCOS-ie, który miał wspaniałą wizję tego miejsca. Wielka wdzięczność dla kontynuatora działań jego następcy Pawła Machnickiego, który dopingował nas by być „Ciekawym miejscem, ciekawych ludzi”. Jubileusz nie miałby miejsca gdyby nie wsparcie obecnego burmistrza Tomasz Susia. Od wielu lat możemy liczyć na wsparcie władz Dobczyc, które mają wrażliwość na działania biblioteki. Dziękuję za pomoc w organizacji imprezy dyrektorowi Andrzejowi Topie i załodze MGOKiS Dobczyce.

Mamy wielki szacunek do wszystkich byłych Dyrektorów i pracowników biblioteki. Dziękuję za wsparcie przyjaciół, wolontariuszy biblioteki. Urok spotkania, to także zasługa Sekcja Wokalna MGOKiS DobczyceBeatą Czajką-Rolińską. Wielka wdzięczność dla sponsorów: Turystyczna Podkowa, Piekarnia Cukiernia Dom Chleba/ Dom Weselny, Złoty Kłos, Avon – Katarzyna Matoga, Stowarzyszenie “Granica”,Stowarzyszenie KAT Dobczyce, Komis Rzeczy Ładnych (państwo Rapaczowie), Dom Handlowy Jan, Hurtownia Elkal, Sklep Motoryzacyjno-Rolniczy Jolanta Tałach, Femisfera. Dziękujemy Rucola Caffe za stworzenie atmosfery wielkiego świętowania.

Ze swej strony przepraszam, że nie udało mi się wszystkich wymienić, o wszystkim opowiedzieć. Wszystkich nosimy w sercu i szczerze dziękujemy za wkład w działalność biblioteki. Wkrótce będziemy wspominać te wspaniałe chwile utrwalone na zdjęciach i filmie. Wielka wdzięczność dla twórcy filmu i zdjęć.

DO ZOBACZENIA W BIBLIOTECE!

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA WYSTAWY ZDJĘĆ ORAZ KSIĄŻEK Z OKAZJI JUBILEUSZU.

Paweł Piwowarczyk – dyrektor MBP Dobczyce

Galeria na Facebooku Gminy i Miasta Dobczyce

Galeria na Facebooku Dobczycki Portal Informacyjny

Galeria na Facebooku Stowarzyszenia KAT Dobczyce

Film “Jakie jest Twoje wspomnienie z biblioteką?”