Finał akcji w szkole w Dobczycach

20.05.2017 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

19 maja tuż po wizycie w Szkole Podstawowej w Dziekanowicach, Miś Tuliś rozdał nagrody w Szkole Podstawowej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dobczycach.

Oto lista dzieci nagrodzonych w konkursie “Zostań Super Czytelnikiem 2017”:

SZKOŁA PODSTAWOWA
W DOBCZYCACH
(Razem 119 osób)

Klasa I a
1. Pudlik Anna
2. Najman Antoś
3. Dyrdał Helenka
4. Nowakowski Maksymilian
5. Piętka Jakub
6. Grządziel Julia
7. Hebda Eliza
8. Kobiałka Natalia

Klasa I b
1. Dąbrosz Szymon
2. Marcisz Nadia
3. Woźniak Sebastian
4. Wania Maciej
5. Murzyn Jakub
6. Wnuk Ryszard
7. Ochoński Krystian
8. Maniecki Dawid
9. Leśniak Natalia

Klasa II a
1. Knapik Monika
2. Horecka Weronika
3. Janas Kacper
4. Duda Tomasz
5. Mazur Marta
6. Klimek Beata
7. Michalik Wiktoria
8. Dudzik Wiktor
9. Gawor Patrycja
10. Marcisz Magdalena
11. Zborowska Ania
12. Stoch Dagmara
13. Szczudło Zuzanna
14. Klimala Marek
15. Lejda Natalia

Klasa II b
1. Niedzielski Gabriel
2. Pawłowski Kamil
3. Gałka Bartosz
4. Szot Szymon
5. Mach Konrad
6. Sobolewska Zofia
7. Srębacz Alan
8. Wylegała Wanessa
9. Sroka Judyta
10. Żuławiński Szymon

Klasa II c
1. Kowalczyk Dawid
2. Kusek Patryk
3. Kęsek Zuzanna
4. Grzegorzak Mariola
5. Ważny Mateusz

Klasa II d
1. Denys Laura
2. Pasieka Martyna
3. Jamborski Bartosz
4. Zbożeń Nikola
5. Gabzdyl Aleksandra
6. Szewc Wiktoria
7. Reszka Julia
8. Filutowski Miłosz
9. Krogulski Kacper
10. Ćwierz Sara
11. Pudlik Filip
12. Spytek Hubert
13. Szawara Filip
14. Piwowar Paulina
15. Kaletka Hubert

Klasa II e
1. Braś Nikola
2. Bieniek Laura
3. Hodurek Błażej
4. Płoskonka Emil
5. Bergel Magdalena
6. Szczepańska Amelia
7. Wojtan Jakub
8. Byrtek Alicja

Klasa III a
1. Idzik Maja
2. Bukiej Ania
3. Mikołajczyk Maja
4. Labranche Adam
5. Ptak Anna

Klasa III b
1. Wylęgała Wiola
2. Grzybek Ania
3. Klimala Agata
4. Marcisz Nikola
5. Mikołajski Marcin

Klasa III c
1. Bajer Renata
2. Kobiałka Antoni
3. Lenart Julia

Klasa III d
1. Ślęczka Szymon
2. Kasprzycki Wiktor
3. Knapik Ania
4. Stoch Małgorzata
5. Weber Gabrysia
6. Spytek Karol
7. Kruczek Kacper
8. Ślusarczyk Sebastian
9. Hałatek Jakub
10. Krawczyk Julia
11. Szewczyk Julita
12. Komperda Konrad
13. Nowak Sebastian

Klasa III e
1. Jamróz Wiktoria
2. Warmuz Rozalia
3. Hujdus Wiktoria
4. Wcisło Bartosz
5. Kaletka Wiktoria

Klasa IV a
1. Kobiałka Artur

Klasa IV b
1. Gaweł Alicja
2. Mikołajczyk Krzysztof

Klasa IV c
1. Irzyk Gabriela

Klasa IV d
1. Grabowski Aleks
2. Weber Krystian
3. Nowak Arek

Klasa V a
1. Mamel Karol
2. Słoboda Bartosz

Klasa V b
1. Żuławiński Daniel
2. Kosior Maksymilian
3. Klimala Marcin
4. Drzygiel Bartosz
5. Balicka Magdalena
6. Jędrzejczyk Asia

Klasa V c
1. Kramarz Emilia
2. Komperda Sandra

Klasa VI a
1. Święch Hubert

Najlepszą “Klasą Super Czytelników” została II D, wyróżniliśmy także klasy: II A i III D.

zaproponuj
książkę

    X
    Skip to content