Ferie ze zwierzakami w Bibliotece

24.02.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Nasza biblioteka przygotowała coś specjalnego dla swoich czytelników. Łącznie odbyły się 23 zajęcia, w których wzięło udział aż 415 osób. Dzieciaki wciąż zbierają zwierzaki, a podczas ferii 2018 miały także możliwość dowiedzieć się czegoś więcej o nich na spotkaniach pt. „W krainie zwierząt” oraz „Zwierzęcych zagadkach i łamigłówkach”.
Poza tym czekała na nich dobra zabawa i ruch podczas zajęć „Żyrafie animacje”. „Muzyka z pandą” to spotkania umuzykalniające dla naszych bibliotecznych maluszków i ich rodziców, które odbyły się dwukrotnie. Dla tych, którzy lubią śpiewać zaproponowaliśmy Karaoke. Teatrzyk Kamishibai, tak lubiany wśród dzieci, także znalazł swoje miejsce w naszym grafiku. Tym razem, oprócz wysłuchania ciekawej opowieści, uczestnicy stworzyli swoją własną ilustrację. Przygotowaliśmy prawdziwie „Dziki wieczór w bibliotece”. Dzieci przebrane za zwierzęta wzięły udział w zabawach i kalamburach, aż do 22.
Nie zabrakło oczywiście turniejów pełnych wrażeń i emocji. Tym razem były to Turniejr Fifa i World of tanks. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się Warsztaty z nowymi Robotami Photon, które odbyły się aż 9 razy. Mali i dorośli kibice Wisły Kraków wraz z Klubem Kulturalnego Kibica pojechali na sobotni mecz z Arką Gdynią. Ferie ze zwierzakami, były bardzo intensywne, ale przyniosły dużo radości, uśmiechu i wielkiej satysfakcji. Dziękujemy!