kwiecień, 2021

14KWI15:3016:00Wydarzenie onlineSiejemy...na zdrowie!- darowe warsztaty siania ziół z Krystyną Jańczak DLA DZIECI.

Grafika z zaproszeniem na warsztaty.

Szczegóły wydarzenia

14 kwietnia odbędą się bezpłatne warsztaty ONLINE dla dzieci. Wszystko na naszym kanale YouTube: BIBLIOTEKA DOBCZYCE. Krystyna Jańczak – miłośniczka ziół, ogrodnictwa i dziko rosnących roślin. Ukończyła Łąkarstwo na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Pomysłodawczyni i realizatorka autorskich międzypokoleniowych projektów społecznych integrujących społeczności lokalne wokół roślin: https://www.facebook.com/pokoleniakoloziolW podejmowanych działaniach wykorzystuje elementy hortiterapii i zielonej opieki. Ciepła i profesjonalna przewodniczka po świecie roślin.

“Po-łączeni. Siejemy możliwości” to niezwykły, międzypokoleniowy projekt działający przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dobczycach w latach 2020 – 2021, współtworzony z Przedszkolem Samorządowym nr 3 w Dobczycach. Dofinansowano ze środków programu „UTW-Seniorzy w akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych ę

Szczegóły wydarzenia online

Wydarzenie miało już miejsce!

(środa) 15:30 - 16:00