DZIEŃ DOBRY TVN W BIBLIOTECE!

15.12.2021 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Prezenter TVN stoi na tle płachty świątecznej z czterema innymi osobami. Widnieje napis: "DZIEŃ DOBRY TVN w bibliotece."

Inicjatywa Świątecznego Miasteczka opartego na „Opowieści Wigilijnej” Ch. Dickensa zainspirowała dziennikarzy Dzień Dobry TVN do odwiedzin Dobczyc.

Relację prosto z naszej biblioteki prowadził świetny dziennikarz i wspaniały człowiek angażujący się w wiele charytatywnych inicjatyw – Filip Chajzer. Stworzył on niesamowitą atmosferę programu, w którym jego gośćmi byli inicjatorzy Dickensowskiego miasta – Joanna i Piotr Dudzikowie.

Podczas programu na żywo wystąpiło także kilkoro dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dobczycach, które brały udział w budowaniu miasteczka. Wkrótce opublikujemy link do nagrania programu z naszej biblioteki.

Ten dzień przejdzie do historii i jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Była to fantastyczna promocja Dobczyc, bibliotek, a przede wszystkim Miasteczka Świątecznego. Zapraszamy do jego odwiedzania! Wystawa dostępna jest do 31 stycznia 2022 r.

MATERIAŁ FILMOWY TUTAJ.