Część II Książki na stadionie

15.10.2023 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

20 października podczas meczu Wisła – Resovia (godz. 20:30) po raz drugi odbędzie się akcja “Z książką na stadionie”. Przygotowujemy przed i w przerwie meczu specjalne atrakcje we wnętrzach sektoru “E” stadionu przy ul. Reymonta (fotolustro, pokaz trików piłkarskich, zabawy i animacje). Po raz drugi piłkarze wyjdą na boisko z książkami – tym razem otrzymaliśmy je od wydawnictwa “ZNAK”, za co serdecznie dziękujemy!

Podczas meczu przeprowadzimy także akcję charytatywną – zbiórkę książek dla dzieci z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Przypominamy, że książki trafią na dział operacyjny, skąd dzielni mali pacjenci zabiorą je do domów, w związku z tym zbieramy książki nowe lub w stanie idealnym.

Punkty zbiórki będą się znajdować:

– na parkingu przed sektorem C na stoisku grupy DoboR22owe TowarzyStwo (w godzinach 18:30-20:00)

– na sektorze E przy stanowisku akcji „Z książką na stadionie” (od godziny 18 do zakończenia spotkania)

Mieszkańcy Dobczyc książki mogą przynieść do biblioteki przy ul Szkolnej 43 w godzinach jej otwarcia.