“Chcę być tam, gdzie ziemia dotyka nieba”. Wernisaż prac Agnieszki Dukat – Pokrywy.

10.04.2024 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach oraz Dyskusyjny Klub Książki Kulturalne Espresso zapraszają na podróż przez wszystkie kolory nieba, czyli wernisaż wystawy prac Agnieszki Dukat – Pokrywy.

Po spotkaniu zapraszamy na bezpłatne warsztaty, które poprowadzi nasza gościni. Klub Książki przygotuje dla wszystkich poczęstunek. Nie zabraknie muzyki i poezji.

Agnieszka Dukat-Pokrywa – Maluje od zawsze. Jej największą inspiracją jest natura, szczególnie ta z jej najbliższego otoczenia. Ostatnimi czasy niemal obsesyjnie obserwuje i maluje niebo, zatrzymując w obrazach wybrane momenty nieustannie zmieniających się kształtów i kolorów chmur. Mieszkanka gminy Dobczyce.