Superczytelnicy odbierają nagrody

01.08.2023 Zobacz wszystkie z kategorii Edycja IX 2023

IX AKCJA “Zostań Superczytelnikiem”

ZACZAROWANY ŚWIAT BAJEK

Pierwsi laureaci akcji „Zostań Superczytelnikiem -Zaczarowany Świat Bajek”. Do dzieci trafia w tym roku wyjątkowy medal, dyplom, specjalna zakładka oraz bajkowy prezent.

Nie martwcie się jeśli na planszy brakuje Wam jeszcze naklejek. Do końca wakacji pojawią się jeszcze dwie naklejki (oprócz bieżącej).

Nowe naklejki pojawią się w następujących terminach od: 07.08 – 19.08 i 21.08. – 31.08.

Aby zdobyć tytuł Superczytelnika należy zebrać 8 różnych naklejek (kolory pól na planszy nie mają znaczenia tzn., że wklejamy je w dowolne miejsce).

Wypełnione karty możecie oddawać w bibliotece i tym samym odebrać swoją nagrodę do dnia 31 sierpnia 2023 r. W przypadku braku możliwości wizyty dziecka w bibliotece, książkę mogą wypożyczyć rodzice/opiekunowie lub rodzeństwo.

Akcję honorowym patronatem objął Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce Tomasz Suś, a nasza gmina jest sponsorem bajkowych niespodzianek, które dzieci otrzymują w prezencie.