70-lecie: 7 pomysłów i 0 nuów

01.02.2019 Zobacz wszystkie z kategorii O bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach oraz Rada Społeczna działająca przy bibliotece zaprasza do świętowania 70-lecia biblioteki. Nasze obchody chcemy przeżyć kreatywnie i inaczej niż zwykle. Będzie coś dla młodszych i starszych, a gala 70-lecia będzie wyglądała nieco inaczej niż wszystkie gale w końcu mamy 7 pomysłów i 0 nudy na tak zacny jubileusz! Mamy nadzieję, że Wam się spodoba.

1. KONKURSOWO “Nasza biblioteka ma 70 lat”

WYNIKI KONKURSÓW

2. NA WESOŁO – Wielki Bal dla dzieci z bajką i Tulisiem, 15.01.2019 r. godz 10-13, RCOS. RELACJA Z BALU

3. NA POWAŻNIE – Cykl trzech artykułów w “Tapecie” opowiadający historię naszej biblioteki.

4. ZATRZYMANE W KADRZE – Wystawa  “Z nią”. Zapraszamy do biblioteki, gdzie wokół świetlika można zobaczyć fotografie autorstwa Kamila Sorockiego.

5. OSCAROWO – Premiera krótkiego filmu godnego bibliotecznego Oscara. OBEJRZYJ FILM

6. OCZYWIŚCIE Z KSIĄŻKĄ – Wystawa 70. książek, czyli “Słowo zatrzymane w czasie”.

7. UROCZYŚCIE – Gala z siedmioma niespodziankami 17.01.2018 r. godz. 18, foyer RCOS.

Podziękowanie i fotorelacje z Gali