177. „Świąteczne Granie z Kubą” (29.12.2023)

12.01.2024 Zobacz wszystkie z kategorii Klub Kulturalnego Kibica

29 grudnia 2023 pojechaliśmy na do Częstochowy na mecz „Świąteczne granie z Kubą” – charytatywną imprezę fundacji Ludzki Gest. Zaproszenie otrzymaliśmy od jej inicjatora i Kuby Błaszczykowskiego. Mimo krótkiego czasu w ciągu godziny utworzyliśmy ekipę Klubu Kulturalnego Kibica, która składała się tym razem z 73 osób. Podczas wspaniale zorganizowanego turnieju zobaczyliśmy w akcji takie osoby świata sportu, muzyki, czy kabaretu, jak: AnitęWłodarczyk,  Agnieszkę Radwańską, Joannę Jędrzejczyk, Magdalenę Śliwę, Magdalenę Steczkowska i Anię Wyszkoni, Łukasza Piszczka , Marcina Baszczyńskiego, Pawła Brożka, MarcinaWasilewskiego,  Bartosza Zmarzlika Patryka Dudka, Cezarego Trybańskiego, Kajetana Kajetanowicza, Dawida Ogrodnika i Andrzeja Młynarczyka oraz raperów KAEN i O.S.T.R.

Przy okazji oglądnęliśmy wielu byłych piłkarzy Wisły, których podziwialiśmy przy Reymonta (Brożek, Wasilewski, Baszczyński), a jeden z naszych uczestników – Filip Kołos miał zaszczyt dostać się do finału konkursu z „Gaborem” – bramkarzem znanym z ekstraklasowego programu Grzegorzem Jędrzejewskim. Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy zdobyła drużyna „Morelowych”.To był wyjątkowy czas i bardzo dziękujemy za zaproszenie!

Fot. Archiwum Klubowiczów, Gazeta Częstochowska