125. Wisła-Lechia Gdańsk (12.09.2021)

13.09.2021 Zobacz wszystkie z kategorii Klub Kulturalnego Kibica

Grupa kibiców Wisły Kraków stoi przed stadionem Reymana w Krakowie. Z przodu trzymają czerwoną flagę Klubu Kulturalnego Kibica.

12 września 2021 byliśmy na meczu Wisła Kraków – Lechia Gdańsk. Nasza ekipa liczyła 110 osób. Mecz został zakończony remisem 2:2, który został zdobyty w siódmej, doliczonej minucie gry. Nie możemy doczekać się kolejnych emocji!

Grupa kibiców siedzi na trybunach. Na pierwszym planie dwie kobiety - brunetka i blondynka. Maja założone okulary słoneczne i uśmiechnięte machając w stronę obiektywu aparatu. Obok nich chłopiec ubrany w koszulkę czerwonego koloru i czerwoną czapeczkę z daszkiem. Za nimi znajduje się wiele osób. Część z nich spożywa posiłki.
Na trybunach siedzi trzech mężczyzn i mały chłopiec. Wszyscy ubrani są w czerwone koszulki. Chłopiec, oraz jeden z mężczyzn założone mają szaliki klubowe. Patrzą w stronę obiektywu i uśmiechają się do zdjęcia. W tle znajdują się inni kibice siedzący na trybunach.
Na pierwszym planie znajduje się grupa  kibiców zwrócona do obiektywu plecami. Kilka osób ma w dłoni szaliki klubowe i machają nimi, zagrzewając piłkarzy do walki. Na drugim planie znajduje się zielona murawa boiska, na której piłkarze zbici w ciasną grupę naradzają się podczas rozgrywania meczu.