124. WISŁA – Legia (29.08.2021)

30.08.2021 Zobacz wszystkie z kategorii Klub Kulturalnego Kibica

Tłum kibiców przed budynkiem stadionu. Trzymają w rękach szale z napisem "Wisła Kraków". Na pierwszym planie dwójka chłopców kucając trzyma materiał z napisem "Klub Kulturalnego Kibica"

29 sierpnia 2021 licząca osiemdziesiąt osiem osób grupa z Dobczyc wraz z debiutującą grupą z Koźmic wspólnie spędziła cudowny wieczór przy Reymonta, który zapamiętamy na długo. Dodatkowo otrzymaliśmy wspaniały prezent – ponad sto szalików od grupy najbardziej zagorzałych kibiców oraz od Jarosława Królewskiego. Podczas meczu Wisła strzeliła zwycięską bramkę i mecz zakończył się wynikiem 1:0.

Więcej zdjęć na Facebooku

Na zdjęciu znajduje się sektor kibiców na stadionie. Na pierwszym planie znajduje się wielki, czarny banner z napisem "Wisła to Polska!", oraz godłem klubu Wisły. Na drugim planie tłum kibiców ubrany w większości na czerwono, trzyma ogromne, czerwone płótno z postacią mężczyzny w garniturze i napisami "KS Wisła" i "TS Wisła"