ZOSTAŃ SUPER CZYTELNIKIEM

Zadanie nr 6

Oto zadanie nr 6! O Zadanie nr 6 pytaj w swojej bibliotece szkolnej. W sytuacji kiedy kompletujesz naklejki tylko w MBP, zadanie nr 6 znajdziesz  tutaj:

Więcej...

Zadanie nr 5

Kolejne zadanie wiąże się z odwiedzinami w naszej bibliotece, która oprócz tego że wypożycza książki organizuje także spotkania i warsztaty. Ale to nie wszystko. Dzięki małemu spacerowi i związanemu z tym zadaniem nr 5 dowiecie się, jaką inną działalność jeszcze prowadzimy.

Więcej...

Zadanie nr 4

Ósma naklejka pojawia się w tym tygodniu, a wraz znią czwarte zadanie. Przypominamy wszystkim, że w jednym tygodniu można zabrać tylko jedną naklejkę (w bibliotece publicznej lub szkolnej). Zapraszamy też wszystkich w niedzielę 16 grudnia (godz. 13) na Mały Rynek w Dobczycach, gdzie pojawimy się z Misiem Tulisiem. Wtedy też WYJĄTKOWO będziecie mogli otrzymać naklejkę! A na razie zobaczcie zadanie nr 4!

Więcej...

Najczęściej zadawane pytania

W tym miejscu zebraliśmy zbiór kilku pytań i odpowiedzi dotyczące naszej akcji. Jeżeli macie jakieś inne pytania piszcie do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Więcej...

Zadanie nr 3

Pora na trzecie zadanie. Chyba damy Wam trochę odpocząć, ale nie do końca. Ostatnio musieliście spacerować w poszukiwaniu kolorów. Tym razem na spacer musi się wybrać Wasza głowa! O tak! Jak wiecie w bibliotece uczymy się także nowych technologii. Tym razem będzie trochę o naszych małych przyjaciołach.

Więcej...

Zadanie nr 2

Czy wykonaliście już zadanie pierwsze? Przed Wami kolejne, które wymagać będzie trochę ruchu. Pamiętajcie, że macie sporo czasu na wykonanie zadań, byleby na oddanych kartach, po uzbieraniu wszystkich puzzli-naklejek, wszystkie zadania były uzupełnione. Poczytajcie o zadaniu drugim...

Więcej...

Zadanie nr 1

Zapraszamy do wypełnienia zadania 1 na Kartach Super Czytelnika. Pierwsze zadanie jest bardzo proste i przypomni Wam o pewnej ważnej dacie związanej z naszą biblioteką. Najmłodsi z Was będą musieli prosić o pomoc osoby dorosłe. Ale wiemy, że wszyscy poradzą sobie z nim doskonale! Super Czytelnikowi stawiamy pewne wymagania, ale satysfakcja z osiągniętego tytułu będzie jeszcze większa.

Więcej...

Naklejki - kolejność

 Jeżeli nie pamiętacie kolejności naklejek - w tym miejscu przypominamy, która naklejka przypisana jest pod dany numer.

Więcej...

Regulamin akcji

W Regulaminie znajdziecie Państwo odpowiedź na większość pytań - zachęcamy wszystkich do lektury. W razie wątpliwości - rozwiejemy je w bibliotece przy ul. Szkolnej 43.

Więcej...

Jak się włączyć?

Uczniowie szkół z naszej gminy o karty mogą pytać w swoich bibliotekach szkolnych. Dla oddziałów przedszkolnych spoza Dobczyc karty również przekazaliśmy do bibliotek szkolnych. Natomiast do przedszkola nr 1 i nr 3 w Dobczycach Tuliś doniósł karty razem z pracownikami biblioteki.

Więcej...

Jesteś tutaj: Strona główna Zostań Super Czytelnikiem