Strefa Dobrych Gier

Turniej Fifa

Jesteśmy już po wielkich emocjach długo wyczekiwanego turnieju Fifa Playstation, których odbył się w ramach Wakacji z biblioteką 23 lipca 2015. Do gry przystąpiło 19 graczy podzielonych na dwie kategorie wiekowe - wśród młodszych zwyciężył Karol Zborowski (Real), miejsce II dla Kacpra Pudlika, a III dla Kamila Zbrożka. Nagrodą za zwycięstwo w kategorii młodszej było m. in. wyprowadzenie piłkarzy w dobczyckiej kategorii i dwa darmowe wyjazdy na mecz Wisły. Wśród starszych zwycięzcą Kamil Grandys (Barcelona), kolejne miejsca dla Jakuba Majewskiego i Artura Samka.

KLIK(galeria na facebook)

Ferie z pasjami-Turniej Fifa i LOL

Aż 44 osoby rywalizowało w turniejach gier organizowanych przez naszą bibliotekę w pierwszym tygodniu ferii! Dla każdego coś miłego – również dla sympatyków gier mieliśmy atrakcje w pierwszym tygodniu ferii. W poniedziałek i wtorek 14 osób rywalizowało w turnieju FIFA. Zwyciężył Jakub Majewski (FC Liverpool), drugie miejsce dla Kornela Woźniaka (FC Barcelona) a trzecie dla Kamila Ryskali (Bayern).

Galeria na facebooku

Więcej...

Turniej Fifa 14 dzień II

Znamy już Mistrza Dobczyc Turnieju Fifa 14 Playstation! Kamil Ryskala i jego Real Madryt! Miejsce drugie dla Jakuba Majewskiego, a trzecie dla Michała Wierzby. Były emocje! A na koniec wspaniałe nagrody i wizyta w Rucola Cafe na pizzy. Galeria

Turniej Fifa 14 dzień I

W czwartek  6 lutego rozpoczął się, trwający dwa dni Turniej Fifa 14 PlayStation o tytuł Mistrza Dobczyc. Do  rywalizacji stanęło 12 zawodników! Przy hymnie Ligi Mistrzów rozlosowaliśmy grupy. Przez dwa dni rozegranych zostało 40 spotkań!
Było dużo emocji. Galeria

RAYMAN ORIGINS

Pomóż Raymanowi I jego przyjaciołom przywrócić pokój na Rozdrożach Marzeń I przepędzić Mroklumy w nowej przygodzie pełnej niespodzianek I wielkich potyczek z bossami.

CARNIVAL ISLAND: WESOŁE MIASTECZKO

Zostań mistrzem szeregu atrakcji, aby wygrać wspaniałe nagrody, poznać nowych przyjaciół I przywrócić wesołemu miasteczku jego dawną świetność

PES 2012 PRO EVOLUTION SOCCER

Gra sportowa odtwarzająca rozgrywki piłki nożnej należąca do popularnej serii firmy Konami. W porównaniu z poprzednimi edycjami poprawiono sztuczną inteligencję i współpracę pomiędzy zawodnikami. Mocno przebudowano obronę strefową i solidnie podszlifowano grafikę, w tym zwłaszcza animacje postaci.

SPORT CHAMPIONS 2

Przygotuj się, by odłożyć więzi przyjacielskie czy rodzinne na bok i walcz o zaszczyty we wspaniałych zawodach sportowych.  Każdy może wziąć w nich udział, ale kto będzie miał dość umiejętności, by stać się prawdziwym sportowym mistrzem?

Dance Star Impreza

Użyj PlayStation®Move, by ruszać się w rytm najgorętszych hitów artystów znanych na całym świecie. Wybieraj spośród 40 układów, twórz własne ruchy taneczne i zmierz się ze znajomymi w starciach dla nawet 20 graczy.

MICHAEL JACKSON THE EXPERIENCE

Zręcznościowa gra taneczno-muzyczna, która pozwala wcielić się w sławnego piosenkarza i odtworzyć jego najbardziej znane występy śpiewając oraz tańcząc przed telewizorem. Możemy nauczyć się zarówno wybranych ruchów, jak i całych choreografii znanych z koncertów oraz teledysków Króla Popu, a także zaśpiewać takie hity jak: Beat It, Billie Jean, Earth Song, Bad, The Girl Is Mine, Who Is It i Thriller.

Jesteś tutaj: Strona główna Strefa Dobrych Gier