Kto powiedział, że w Dzień Dziecka to tylko lody i dmuchańce? U nas tego dnia rozdawano medale!
Ogromnie nam miło, że 1 czerwca postanowiliście odwiedzić bibliotekę! W końcu tytuł Superczytelnika 2026 sam się nie odbierze, a zebrane z trudem naklejki musiały zostać oficjalnie wymienione na nagrody!
Nasz biblioteczny Miś Tuliś oczywiście czekał na miejscu, przybijał piątki i rozdawał zasłużone upominki. W ręce dzieciaków trafiły pamiątkowe dyplomy, zawieszki na drzwi, kosmiczne medale oraz małe pluszowe misie, czyli kieszonkowe wersje Tulisia do testowania przy wieczornym czytaniu.
Dzięki, że spędziliście ten dzień z nami!
Przypominamy, że było to ostatnie oficjalne rozdanie nagród. Teraz możecie odbierać nagrody indywidualnie – do 30.06. w naszej bibliotece!
Superczytelników ze Stadnik zapraszamy do odbioru nagród z Misiem 9 czerwca o godz.17 w naszej Filii.
Dziękujemy naszym patronom: Burmistrzowi Gminy i Miasta Dobczyce Panu Tomaszowi Susiowi oraz Bankowi Spółdzielczemu w Dobczycach.



































