Dyskusyjny Klub Książki rusza!

Czy wiecie, że w tym roku na wniosek naszej biblioteki, został powołany Dyskusyjny Klub Książki?

Spieszymy z fantastyczną informacją!

DKK jest dedykowany osobom 18+.

W bibliotece lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. można zgłosić chęć uczestnictwa w projekcie.

Po otrzymaniu informacji od koordynatorki, książkę odbieramy w bibliotece, zwracamy ją na spotkaniu lub po jej przeczytaniu (DKK zapewnia po 1 egzemplarzu dla każdego uczestnika).

Spotkania odbywają się raz w miesiącu w piątki o godzinie 17:00.

Na spotkaniu w Dyskusyjnym Klubie Książki uczestniczyć może od 3 do 12 osób.

Spotykamy się przy kawie, dzielimy refleksjami, spędzamy miło czas.

Jeśli nie udało Ci się przeczytać książki, bądź pozycja Cię zniechęciła, albo jest Twoim zdaniem nie do przyjęcia - przyjdź i podziel się wrażeniami. Dyskusyjny Klub Książki ma służyć przede wszystkim nam, czytelniczkom i czytelnikom. Zapewniamy miłą atmosferę.

Raz do roku wybieramy 10 tytułów, które będziemy mogli wspólnie czytać.

❗️ Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia.

Koordynatorką Dyskusyjnego Klubu Książki w Dobczycach jest Justyna Szawara.

Jesteś tutaj: Strona główna Kulturalne Espresso - DKK Dyskusyjny Klub Książki rusza!