Dlaczego Klub Małych i Dużych?

Od najmniejszych (Małych) uczymy się prawdziwej radości, a od nieco starszych (Dużych) mądrości i doświadczenia. Wszystko to możemy zapleść w jedną piękną całość. Integrować się ze sobą, a jeśli trzeba realizować się osobno.

Klub Małych i Dużych powstał przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dobczycach w listopadzie 2019 roku. Biblioteka to „Ciekawe miejsce ciekawych ludzi”. Klub Małych i Dużych jest dla wszystkich ciekawych świata, chcących kreatywnie, twórczo, a przede wszystkim razem spędzić czas. Nie ograniczamy się wiekowo. Nasze działania kierujemy od niemowlaka do starszaka.

Bacznie obserwujemy, czego w danym momencie trzeba i staramy się wychodzić temu naprzeciw. Jak to się wszystko zaczęło? Od projektu dla najmłodszych wraz z opiekunami… Kiedy to MBP stała się nie tylko „Biblioteką pełną dźwięków”, ale także biblioteką pełną ludzi, miłości i pozytywnej energii. Zobaczyliśmy, że wszyscy tego wspólnego czasu potrzebujemy i to w  każdym wieku. Czasu, który przynosi szczęście, ale także czegoś uczy i rozwija. Klub jest otwarty. Należą do niego wszyscy, którzy spędzają z nami niezwykłe chwile podczas zajęć, a także Ci, którzy swoim miłym słowem i wsparciem życzą nam wszystkiego dobrego.

Zapraszamy do nas!

Jesteś tutaj: Strona główna Klub Małych i Dużych Dlaczego Klub Małych i Dużych?