Dlaczego Klub Małych i Dużych?

 Od najmniejszych (Małych) uczymy się prawdziwej radości, a od nieco starszych (Dużych) mądrości i doświadczenia. Wszystko to możemy zapleść w jedną piękną całość. Integrować się ze sobą, a jeśli trzeba realizować się osobno.

Więcej...

Kolorowo cz.1 - animacja do wierszy

Podobała Wam się "Zuzia w ZOO"? 
Klub Małych i Dużych ma dla Was kolejną porcję animacji poklatkowej. Tym razem do wierszy o kolorach autorstwa Jadwigi Daniek - Salawy. Zobaczcie! 

Kolorowo cz. 2

Przed Wami kolejna część animacji poklatkowej pełnej kolorowych wierszy, autorstwa Jadwigi Daniek - Salawy. W tej części zobaczycie fioletowy, pomarańczowy, różowy, brązowy i zielony. Zapraszamy!
Link do nagrania na Youtube

"Zuzia w zoo" - animacja do wiersza

Z okazji Ogólnopolskiej akcji pt. "Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach" Klub Małych i Dużych działający przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dobczycach przygotował krótką animację do wiersza "Zuzia w ZOO" autorstwa Jadwigi Daniek - Salawy. Znajdziecie w niej mnóstwo zwierząt wymalowanych przez bibliotekarkę Małgorzatę Molendys. Film zobacz tutaj.

 

Ilustrowanki: "Zebra"

Akcja pod hasłem "Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach" trwa! Na zakończenie akcji Ilustrowanki dylemat "Zebry" autorstwa Marty Gruceli. Wiersz czyta i maluje Małgorzata Molendys. Zobacz film.

 

"ROK" WIERSZEM I PĘDZLEM MALOWANY

Rozpoczynamy nowy tydzień, Razem z nami wyrusz w podróż przez cały "ROK" wierszem i pędzlem malowanym. Miłego oglądania! Trzymajcie się zdrowo! Aby obejrzeć film kliknij w poniższą grafikę.

Jesteś tutaj: Strona główna Klub Małych i Dużych