Klub Kulturalnego Kibica

Jak działamy?Nasza historia, Kodeks, Regulamin.

Podstawowe informacje o naszym Klubie oraz Regulamin i Kodeks związany z udziałem w wyjazdach, obowiązujący wszystkich uczestników. Wyjaśniamy też znaczenie naszego logo i historię Klubu Kulturalnego Kibica.

Więcej...

Najbliższe wyjazdy

4.010.2020 r. Wisła Kraków- Lechia Gdańsk  zapisy do 30.09 

ZAPISY przez FORMULARZ

DEKLARACJA (wypełniana raz na rok)

Załączniki:
Pobierz plik (DEKLARACJA_Wyjazdy2020.pdf)DEKLARACJA_Wyjazdy2020.pdf[ ]518 Kb

Więcej...

Poczuj te emocje - Wisła vs Leg(o)ia

Prezentujemy efekt kilkutygodniowej pracy. Powstała makieta stadionu Wisły Kraków oraz film nagrany metodą poklatkową. Zobaczcie!

Makieta stadionu - historia pasji i tęsknoty.

Prezentujemy zdjęcia makiety stadionu Wisła Kraków, która powstawała od 7 maja. Efekt pracy wydobył się z pasji kibicowskiej oraz z tęsknoty za przeżywaniem emocji na żywo. Pomysł zrodził się podczas zabawy z dziećmi. „Zbudujmy boisko”. Zbudowaliśmy. „To może trybuny”. Powstały. „A może to będzie stadion Wisły”…. Kilkukrotnie przebudowywana makieta powstawała kilka tygodni. Budowanie wymagało cierpliwości, zwłaszcza przy posiadaniu przypadkowych klocków. Tych brakowało, „budulec” powstawał często przez łączenia kilku klocków. Wysokie trybuny w swoim wnętrzu mają dużą ilość „zabezpieczeń”, czyli klocków podtrzymujących, by konstrukcja była stabilna.

Więcej...

"Arena Emocji" rozstrzygnięta

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali zdjęcia do konkursu „Arena Emocji”. Wykazaliście się kreatywnością i pokazaliście, jak bardzo brakuje Wam emocji na żywo. Mamy nadzieję, że wkrótce znowu będziemy je przeżywać.
Komisja w składzie: Edyta Sewiłło, Justyna Szawara, Dorota Mistarz, Małgorzata Molendys (MBP Dobczyce), Anna Stożek (KAT Dobczyce, Tapeta), Paweł Popielak (KAT Dobczyce, KKK) wybrała najlepsze zdjęcia w naszym konkursie. Każdy członek jury mógł przyznać każdemu zdjęciu od 1 do 10 punktów.

Więcej...

Arena Emocji - konkurs

Ogłaszamy konkurs "ARENA EMOCJI" dla wszystkich kibiców i nie tylko. Zadanie konkursowe: wykonanie zdjęcia (maksimum można wysłać 2 zdjęcia) przedstawiającego tęsknotę kibica za przeżywaniem emocji na stadionie/sportowej arenie. Fotografie wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.   Do wygrania m.in. koszulka Napoli, koszulka Wisły Kraków, mini piłka z autografem Arkadiusza Milika  Koniecznie przeczytaj szczegółowy regulamin.

121. Wisła Kraków - Wisła Płock (18.09.2020)

18 września 2020 byliśmy na meczu Wisła Kraków - Wisła Płock. Ekipa wyjazdowa liczyła 41 osób. Mecz skończył się wynikiem 0:3 dla Wisły Płock.

Galeria na Facebooku

120. Wisła-Śląsk (29.08.2020)

29 sierpnia 2020 razem z 23 osobową ekipą braliśmy udział w meczu Wisła-Śląsk, który zakończył się wynikiem 1:3 dla Śląska.

119. Wisła-Korona Kielce (11.07.2020)

11 lipca 2020 roku po 125 dniach przerwy wróciliśmy dziś  na stadion - w małej grupce, stosując się do norm wyznaczonych przez organizatora. Podczas wyjazdu dziś Józef, który przygotował dla zawodnika Vulneta Bashy napis z okazji jego 30 urodzin. Został on zauważony na trybunach przez jubilata. Odśpiewaliśmy mu "sto lat". W nagrodę Józef otrzymał wymarzoną koszulkę. Mecz zakończył się remisem 1:1. 

Galeria na Facebooku

118. Wisła:Lech (08.03.2020)

8 marca 2020 roku 50 osobową ekipą byliśmy na meczu Wisła-Lech. Wynik sportowy w obliczu świetlnej postawy przeciwnika i nieobecności Kuby Błaszczykowskiego, możemy dziś uznać za sukces. Zameldowaliśmy się dzisiaj na stadionie i trzymaliśmy kciuki do samego końca. Sektor szkolny został dzisiaj przeniesiony na drugą część stadionu - G. Naszej ekipie w drodze towarzyszyła dziś Joanna Grzelka-Kopeć, która tworzyła przed meczem kobiecą eskortę z ramienia fundacji Unicorn wspierającej osoby, które są po nowotworach. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Galeria na Facebooku

Jesteś tutaj: Strona główna Klub Kulturalnego Kibica