Klub Kulturalnego Kibica

Jak działamy?Nasza historia, Kodeks, Regulamin.

Podstawowe informacje o naszym Klubie oraz Regulamin i Kodeks związany z udziałem w wyjazdach, obowiązujący wszystkich uczestników. Wyjaśniamy też znaczenie naszego logo i historię Klubu Kulturalnego Kibica.

Więcej...

"Arena Emocji" rozstrzygnięta

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali zdjęcia do konkursu „Arena Emocji”. Wykazaliście się kreatywnością i pokazaliście, jak bardzo brakuje Wam emocji na żywo. Mamy nadzieję, że wkrótce znowu będziemy je przeżywać.
Komisja w składzie: Edyta Sewiłło, Justyna Szawara, Dorota Mistarz, Małgorzata Molendys (MBP Dobczyce), Anna Stożek (KAT Dobczyce, Tapeta), Paweł Popielak (KAT Dobczyce, KKK) wybrała najlepsze zdjęcia w naszym konkursie. Każdy członek jury mógł przyznać każdemu zdjęciu od 1 do 10 punktów.

Więcej...

Arena Emocji - konkurs

Ogłaszamy konkurs "ARENA EMOCJI" dla wszystkich kibiców i nie tylko. Zadanie konkursowe: wykonanie zdjęcia (maksimum można wysłać 2 zdjęcia) przedstawiającego tęsknotę kibica za przeżywaniem emocji na stadionie/sportowej arenie. Fotografie wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.   Do wygrania m.in. koszulka Napoli, koszulka Wisły Kraków, mini piłka z autografem Arkadiusza Milika  Koniecznie przeczytaj szczegółowy regulamin.

Najbliższe wyjazdy

Najbliższe planowane wyjazdy:

8.03.2020 r. Wisła- Lech  zapisy DO 4.03 (DO GODZ. 14)

DEKLARACJA (wypełniana raz na rok)

Więcej...

118. Wisła:Lech (08.03.2020)

8 marca 2020 roku 50 osobową ekipą byliśmy na meczu Wisła-Lech. Wynik sportowy w obliczu świetlnej postawy przeciwnika i nieobecności Kuby Błaszczykowskiego, możemy dziś uznać za sukces. Zameldowaliśmy się dzisiaj na stadionie i trzymaliśmy kciuki do samego końca. Sektor szkolny został dzisiaj przeniesiony na drugą część stadionu - G. Naszej ekipie w drodze towarzyszyła dziś Joanna Grzelka-Kopeć, która tworzyła przed meczem kobiecą eskortę z ramienia fundacji Unicorn wspierającej osoby, które są po nowotworach. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Galeria na Facebooku

117. Wisła-Płock (29.02.2020)

29 lutego 2020 roku odbył się mecz Wisła Kraków - Wisła Płock . Grupa Klubu Kulturalnego Kibica liczyła tym razem 55 osób. Mecz zakończył się remisowym wynikiem 2:2.

Galeria na Facebooku

116. Wisła - Korona (23.02.2020)

23 lutego 2020 byliśmy na meczu Wisła Kraków - Lechia Gdańsk wraz z 40 osobową ekipą Klubu Kulturalnego Kibica. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Wisły

Galeria na Facebooku

115. Wisła - Jagiellonia (08.02.2020)

08 lutego wzięliśmy udział w meczu Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Wisły. W wyjeździe wzięło udział 45 uczestników.

Galeria na Facebooku

114. Wisła - Pogoń (13.12.2019)

13 grudnia byliśmy na ostatnim w tym roku meczu  Wisła Kraków - Pogoń.  Nasza ekipa liczyła sobie 18 osób. Mecz zakończył się wygraną 1:0 dla Wisły.


Galeria na Facebooku

113. Wisła - Lechia (01.12.2019)

01 grudnia 2019 byliśmy na meczu Wisła - Lechia. W wyjeździe uczestniczyło 40 osób. Podczas meczu można było wrzucić listy do św. Mikołaja! Mecz zakończył się zwycięską  bramką Lechii. 


Galeria na Facebooku

Jesteś tutaj: Strona główna Klub Kulturalnego Kibica