“Jak napisać świat?”

03.03.2021 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Plakat promujący wydarzenie "Jak napisać świat"

“Jak napisać świat?”- darmowe warsztaty kreatywnego pisania z Katarzyną Szyszko!

Kasia Szyszko – autorka opowiadań i flash fiction, obecnie pracuje nad swoją pierwszą powieścią. W 2015 ukończyła studia magisterskie z Kreatywnego Pisania na University of Kent w Anglii, gdzie obecnie robi doktorat z Kreatywnego Pisania. Prowadzi Powieściologię (https://www.powiesciologia.pl/) oraz jest redaktorką czterech powieści. Jej opowiadania zostały opublikowane w antologiach Kent New Writing Vol. 1 i 2, magazynie literackim Kartki, Negliż, the Vulture, oraz Drobiazgi.

DLA KOGO?

✅ dla osób 55+, które piszą bądź chcą rozpocząć przygodę z pisaniem

KIEDY?

✅ 4 i 11 marca o godzinie 17:00

CO NALEŻY ZROBIĆ?

✅ wysłać zgłoszenie na adres mailowy:kulturalneespresso@gmail.comczekając na dalsze instrukcje

CZEGO POTRZEBUJESZ?

✅ laptop, smartphone, tablet, komputer,dostęp do Internetu

✅ warsztaty zostaną przeprowadzone na platformie ZOOM

ℹ️ warsztaty realizowane w ramach projektu “Po-łączeni. Siejemy możliwości” przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Dobczycach.

ℹ️ Dofinansowano ze środków programu „UTW-Seniorzy w akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”.

Takie rzeczy tylko z biblioteką! ?