marzec, 2021

04MAR16:5019:00Wydarzenie onlineJak napisać świat? Darmowe warsztaty kreatywnego pisania z Katarzyną Szyszko!

Plakat promujący wydarzenie

Szczegóły wydarzenia

Darmowe warsztaty kreatywnego pisania z Katarzyną Szyszko!

Kasia Szyszko – autorka opowiadań i flash fiction, obecnie pracuje nad swoją pierwszą powieścią. W 2015 ukończyła studia magisterskie z Kreatywnego Pisania na University of Kent w Anglii, gdzie obecnie robi doktorat z Kreatywnego Pisania. Prowadzi Powieściologię (https://www.powiesciologia.pl/) oraz jest redaktorką czterech powieści. Jej opowiadania zostały opublikowane w antologiach Kent New Writing Vol. 1 i 2, magazynie literackim Kartki, Negliż, the Vulture, oraz Drobiazgi.

DLA KOGO?✅ dla osób 55+, które piszą bądź chcą rozpocząć przygodę z pisaniem

KIEDY?✅ 4 i 11 marca o godzinie 17:00

CO NALEŻY ZROBIĆ?✅ wysłać zgłoszenie na adres mailowy:kulturalneespresso@gmail.comczekając na dalsze instrukcje

CZEGO POTRZEBUJESZ?✅ laptop, smartphone, tablet, komputer,dostęp do Internetu

✅ warsztaty zostaną przeprowadzone na platformie ZOOM

ℹ️ warsztaty realizowane w ramach projektu “Po-łączeni. Siejemy możliwości” przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Dobczycach.

ℹ️ Dofinansowano ze środków programu „UTW-Seniorzy w akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”.Takie rzeczy tylko z biblioteką! 😊

Szczegóły wydarzenia online

Wydarzenie miało już miejsce!

(Czwartek) 16:50 - 19:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach