marzec, 2022

21MAR17:3019:01"BABY WIOSNĄ BIODRZEJĄ..." Spotkanie z Leszkiem MazanemSpotkanie z Leszkiem Mazanem

Szczegóły wydarzenia

Stowarzyszenie ISPINA oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach zapraszają na spotkanie z Panem LESZKIEM MAZANEM.

Kiedy? 21 marca (poniedziałek) o godz. 17:30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dobczycach.

LESZEK MAZAN jest dziennikarzem, publicystą i autorem licznych książek, których tematyka związana jest z Krakowem oraz Pragą. Znany również ze swojego zamiłowania do Szwejka. Jest absolwentem I LO im. Jana Długosza w Nowym Sączu i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Był kierownikiem oddziału PAP w Krakowie w latach 1978- 1985, potem jej korespondentem w Pradze. Redaktor Przekroju (1974 – 2000). W 2004 prowadził program telewizyjny Pegaz. Był również szefem Kroniki TVP Kraków. (ŹRÓDŁO: Lubimyczytać.pl)

(Poniedziałek) 17:30 - 19:01